اين يک تست خوب است - آيا مي توانيد FizzBuzz را در Python يا Ruby پياده سازي کنيد؟ آيا مي توانيد مرتب سازي حباب را به هر دو زبان پياده سازي کنيد؟ اگر به سوال اول جواب منفي داديد ، قطعاً اين مرحله را انجام دهيد. اگر به اولي پاسخ مثبت داديد ، اما به مورد دوم نه ، کد نويسي صفر تا صد انجام اين مرحله را در نظر بگيريد. اگر به هر دو پاسخ مثبت داديد ، قطعاً از اين مرحله صرف نظر کنيد.

اگر اين کار را انجام داديد ، ببينيد بعد از 5-10 ساعت که تمام مي شويد چه احساسي داريد. چقدر سرگرم کننده بود؟ چقدر مبارزه بود؟ در هفته چقدر توانستيد به آن اختصاص دهيد؟ آيا اين کاري است که مي توانيد ببينيد خودتان انجام مي دهيد؟

به نظر من تکميل دوره ضروري نيست ، اما اگر مايل هستيد در اين مرحله آن را به پايان برسانيد.

مرحله دوم - آموزش Hartl’s Ruby on Rails

من خبر خوب و بدي براي شما دارم. خبر خوب - برنامه نويسي واقعي در واقع بسيار سرگرم کننده برنامه نويسي صفر تا صد و جالب تر از Codecademy است. خبر بد - Codecademy برنامه نويسي واقعي نيست. Codecademy يک راهنماي يادگيري تکميلي خوب است ، اما به اندازه کافي جامع نيست. بنابراين ما مي خواهيم به چيزي کمي بهتر نگاه کنيم.

در اين مرحله ، من قصد دارم به شما توصيه کنم که آموزش Michael Hartl"s Ruby on Rails را انجام دهيد. Ruby on Rails در حال حاضر برنامه نويسي صفر تا صد يک زبان واقعاً محبوب و مفيدي است و زباني بسيار قابل استفاده است که مي دانيد آيا مي خواهيد وارد دنياي نوپاي / فناوري شويد. اين راهنما همچنين مقدمه هاي مفيدي در مورد بسياري ديگر از فناوري هاي مهم پشتيباني مانند GitHub ، RSpec و Heroku ارائه مي دهد. شما همچنين مفاهيم مهمي مانند Model-View-Controller و آزمون مبتني بر آزمون را خواهيد آموخت.

وقتي اين راهنما را کامل کرديد ، اطمينان حاصل کنيد که کد ارائه شده ايرانيان سايبر را هرگز کپي و پيست نکنيد - هميشه آن را با دست تايپ کنيد. اگر فقط کپي و پيست کنيد ، واقعاً آن را ياد نخواهيد گرفت. علاوه بر اين ، تمام تمرينات ارائه شده را در هر بخش امتحان کنيد. به اين ترتيب دانش خود را گسترش مي دهيد.

حدس من اين است که براي گذراندن آموزش بايد 30-60 ساعت طول بکشد. اگر احساس مي کنيد در انجام ساعات کاري برنامه نويسي صفر تا صد کار خوبي انجام نمي دهيد از Beeminder يا موارد ديگر استفاده کنيد.

مرحله دوم اختياري - اگر از آموزش Hartl متنفر بوديد

من شخصاً از آموزش هارتل بسيار لذت بردم و فکر مي کنم اين تنظيم بسيار خوبي است برنامه نويسي صفر تا صد که نه فقط Ruby on Rails ، بلکه بسياري از موارد ديگر (به عنوان مثال ، GitHub ، دريافت ويرايشگر متن و غيره). اما اگر آن را دوست نداشتيد ، نترسيد! اين بدان معنا نيست که برنامه نويسي براي شما مناسب است ، فقط به اين معني است که شما متفاوت از من هستيد.

زبانهاي برنامه نويسي کودکان و نوجوانان

برنامه نويسي را ياد بگيريد

Codecademy براي يادگيري برنامه نويسي

برنامه هاي افزودني برنامه نويسي

زبان برنامه نويسي پايتون

برنامه هاي برنامه نويسي اندرويد براي کودکان

چرا همه کودکان بايد برنامه نويسي ياد بگيرند

، ,مي ,نويسي ,کنيد ,انجام ,صفر ,صفر تا ,نويسي صفر ,تا صد ,اين مرحله ,است که ,برنامه نويسي واقعي

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

yadgolbon جواد روشن نرم افزار باشگاه مشتریان طراحي لوگو ➷دبی دیوونه|:♡ ➹ پرتال آموزش زبان معرفی کالای کمیاب scholarchipforiranians هتل های مشهد pahneyekdarya