اين يک تست خوب است - آيا مي توانيد FizzBuzz را در Python يا Ruby پياده سازي کنيد؟ آيا مي توانيد برنامه نويسي صفر تا صد مرتب سازي حباب را به هر دو زبان پياده سازي کنيد؟ اگر به سوال اول برخي از راه هاي ديگر براي يادگيري مقدار مناسب Ruby on Rails     براي پيشرفت در مرحله سه ، ثبت نام در Code School و کار در تمام کلاس هاي Ruby است. اين هزينه دارد ، اما ارزشش را دارد. به نظر من اين يک روش مناسب است و من معتقدم که روش ارجح Ozzie Gooen است.

باک شلگريس از آموزش هارتل خوشش نمي آيد و ترجيح مي دهد افراد کلاس Codecademy را براي Ruby به طور کامل بگذرانند و سپس از طريق Test First"s Ruby Tutorial کار کنند. من شخصاً اين را امتحان نکرده ام ، اما به نظر مي رسد باک خيلي خوب شده است ، بنابراين نمي تواند بد باشد. باک سپس مي گويد بعد از آموزش Test First سپس در Code Code ثبت نام کنيد و در تمام کلاس هاي Ruby کار کنيد.

من خبر خوب و بدي براي شما دارم. خبر خوب - برنامه نويسي واقعي در واقع ايرانيان سايبر بسيار سرگرم کننده و جالب تر  برنامه نويسي صفر تا صد از Codecademy است. خبر بد - Codecademy برنامه نويسي واقعي نيست. Codecademy يک راهنماي يادگيري تکميلي خوب است ، اما به اندازه کافي جامع نيست. بنابراين ما مي خواهيم به چيزي کمي بهتر نگاه کنيم.

مرحله ديگر اختياري ديگر مرحله دوم - يک بوت کمپ برنامه نويسي را در نظر بگيريد

اگر احساس مي کنيد از برنامه نويسي لذت مي بريد و مي خواهيد در اين زمينه حرفه اي شويد ، اما در زمينه خودآموزي خيلي خوب عمل نکرده ايد ، مي توانيد به يک بوت کمپ برنامه نويسي برويد. اينها برنامه هاي فشرده بيش از تمام وقت هستند که به شما برنامه نويسي مي آموزند و به شما در زمينه کارابي کمک مي کنند. در اينجا ، شما بيش از 10 هفته را اختصاص مي دهيد ، در سايت ثبت نام مي کنيد ، از برنامه ياد مي گيريد و اميدوارم با يک کار در راه باشيد.

من هرگز شخصاً به اردوگاه اردوگاه نرفته ام (و قصد ندارم). بخاطر داشته باشيد که بوت کمپ براي انجام يک کار خوب برنامه نويسي نه لازم است و نه کافي. اما براي افرادي که وقت و تمايل دارند ، مي تواند بسيار بهتر از اين باشد که خودتان از اين راهنما استفاده کنيد. اگر وقت گذاشته ايد ، قطعاً حداقل ارزش بررسي دارد.

برنامه آکادمي به عنوان بهترين برنامه در نظر گرفته مي شود و در مورد LessWrong بحث هاي زيادي در مورد آن انجام شده است. App Academy اساساً مرحله 2-17 را از اين راهنما انجام مي دهد ، اما به شما پشتيباني ، آموزش رسمي و محيط يادگيري خوبي مي دهد. Buck Shlegeris TA در App Academy است و خوشحال است که اگر مي خواهيد در مورد درخواست اطلاعات بيشتري کسب کنيد و يا مربي شويد ، با شما تماس مي گيرد. در اينجا مصاحبه اي با باک درباره برنامه آکادمي براي اطلاعات بيشتر است.

نه کدنويسي صفر تا صد فقط Rubشما پشتيباني ، آموزش رسمي و محيط يادگيري خوبي مي دهد. Buck Shlegeris TA در App Academy است و خوشحال است که اگر مي خواهيد در مورد درخواست اطلاعات بيشتري کسب کنيد و يا مربي شويد ، با شما تماس مي گيرد. در اينجا مصاحبه اي با باک درباره برنامه آکادمي براي اطلاعات بيشتر است.

زبانهاي برنامه نويسي کودکان و نوجوانان

برنامه نويسي را ياد بگيريد

Codecademy براي يادگيري برنامه نويسي

برنامه هاي افزودني برنامه نويسي

زبان برنامه نويسي پايتون

برنامه هاي برنامه نويسي اندرويد براي کودکان

چرا همه کودکان بايد برنامه نويسي ياد بگيرند

مي ,، ,برنامه ,نويسي ,کنيد ,يک ,برنامه نويسي ,، اما ,تا صد ,مي دهد ,صفر تا ,براي اطلاعات بيشتر ,درباره برنامه آکادمي ,درخواست اطلاعات بيشتري ,مورد درخواست اطلاعات

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

Mr EXE دانشکده فایل Michael kotiran دانلود فيلم با کيفيت 1080p سبک زندگی من Susan's info wholesalepaintguns rauportaperch knimeprojedatamine