من شب گذشته حدود 2 ساعت را برنامه نويسي کودکان صرف بازي با يک زبان برنامه نويسي جديد به نام Scratch کردم که براي کودکان طراحي شده بود. شما برنامه هايي را از بلوک هاي ساختاري منطقي جمع مي کنيد که مي توانيد آنها را از يک پالت برنامه نويسي بکشيد. همچنين يک "مرحله" وجود دارد که روحاني که شما در حال برنامه ريزي هستيد مي توانند در آن حرکت کنند. در مدت زمان حدود 10 دقيقه ، يک کودک درخشان مي تواند يک برنامه کاربردي را اجرا و اجرا کند. کمي برنامه نويسي کودکان به ياد آرم مي افتد ، اما صادقانه بگويم ، اين خيلي بهتر است.


 


Scratch ابزاري فوق العاده قدرتمند براي آموزش است اما جالبترين چيز در مورد آن نيست. جالبترين چيز مطلق اين است که طراحان به اشتراک گذاري برنامه ها با ساير کاربران در وب سايت را به طرز باورنکردني آسان کرده اند. کودکان مي توانند (به عنوان برنامه نويسي کودکان برنامه هاي جاوا) برنامه هايي را که بچه هاي ديگر نوشته اند ، پيش نمايش کرده و سپس کد آن برنامه ها را بارگيري و تغيير دهند. آن را به عنوان منبع ساز مجموعه قبل از نوجوان در نظر بگيريد. محيط برنامه نويسي به خودي خود جالب است ، اما سهولت در اشتراک گذاري کد و فرض پيش فرض که بچه ها مي خواهند کد خود را به اشتراک بگذارند انقلابي است.


 


آنها حتي برنامه هايي براي يک صفحه حسگر سخت افزاري در نظر گرفته اند که مي توان مستقيماً از پنجره خراش به آن دسترسي داشت. در حال حاضر نسخه هاي Mac و Windows و نسخه Linux در دست کار است. من اميدوارم که توسعه دهندگان بتوانند متقاعد شوند که کد را براي برنامه برنامه نويسي کودکان  خود منتشر کنند!


 


بازي با خراش بسيار سرگرم کننده است. و بچه هاي من ايرانيان سايبر  يک ابزار بسيار جالب براي يادگيري برنامه نويسي اساسي دارند.


دلايل زيادي وجود دارد که شما به دنبال منابع کدگذاري براي کودکان هستيد. در حال حاضر برنامه نويسي کودکان ، کدگذاري يک کار پايدار در دنياي ناپايدار است.


 


در حالي که اکثر والدين اميدوارند فرزندشان به جاي هکر حساب توييتر ، به استيو جابز تبديل شود ، اما اگر فرزندشان فقط در يک راه مطمئن برنامه نويسي کودکان براي کسب درآمد تصميم بگيرد خوشحال خواهند شد.


 


تعدادي از برنامه ها و وب سايت ها براي کمک به فرزند شما در شروع يک برنامه نويسي کودکان و بچه ها  سرگرمي مادام العمر يا شغل جديد در دسترس است ، بنابراين ما قصد داريم هفت مورد از بهترين منابع آنلاين را براي شروع کار کودک با کدگذاري و کمک به شما بررسي کنيم. آنها علاقه جوان خود را براي برنامه نويسي کودکان همه موارد مربوط به مهندسي نرم افزار - و فقط به موقع براي بازگشت به مدرسه - پرورش مي دهند.

زبانهاي برنامه نويسي کودکان و نوجوانان

برنامه نويسي را ياد بگيريد

Codecademy براي يادگيري برنامه نويسي

برنامه هاي افزودني برنامه نويسي

زبان برنامه نويسي پايتون

برنامه هاي برنامه نويسي اندرويد براي کودکان

چرا همه کودکان بايد برنامه نويسي ياد بگيرند

برنامه ,نويسي ,کودکان ,، ,مي ,يک ,نويسي کودکان ,برنامه نويسي ,برنامه هايي ,، اما ,برنامه ها

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
اللهم عجل لولیک الفرج بحق زینب کبری سلام الله علیها وبلاگ من kavirrayanehci جستجو گر فایل از دنیای وب نرم افزار CRM چگونه کار مي کند؟ ابزار گرافیک فروشگاه اینترنتی قاصدک طلایی Mary's collection China Diagnostic Tool Center کویر پلاس