در ده سال گذشته ، استفاده از فوايد برنامه نويسي رايانه شخصي براي کارهايي مانند ايجاد اسناد و مديريت پرونده امري عادي شده است. به همين ترتيب ، به زودي زماني فرا خواهد رسيد که طبيعي است که همه دانش برنامه نويسي داشته باشند. اخيراً مفهوم "اينترنت اشيا" (IoT)مزايا برنامه نويسي که توابع ارتباطات اينترنتي را به محصولات روزمره فوايد برنامه نويسي مانند لوازم خانگي و اتومبيل اضافه مي کند نيز ظاهر شده است. فرصت ها براي توسعه فرآيندهاي کنترل مانند کنترل از راه دور در حال افزايش است و تقاضا براي منابع انساني با مهارت برنامه نويسي در حال افزايش است.


با اين حال ، برنامه نويسان در فوايد برنامه نويسي مقياس جهاني در مقايسه با تقاضاي زياد ، کمبود دارند. ايرانيان سايبر در اين شرايط ، روند پرورش برنامه نويسان آينده مزايا برنامه نويسي با ضروري ساختن آموزش برنامه نويسيمعايب برنامه نويسي در مدارس خارج از کشور سرعت مي گيرد. از بين 20 کشور اروپايي ، 12 کشور برنامه نويسي را در آموزش مدرسه خود گنجانده اند و برخي از کشورها مانند انگلستان و استراليا آن را از دوره دبستان به عنوان يک موضوع اجباري قرار داده اند.


آموزش اجباري در کلاس هاي برنامه نويسي از سال 2020 در ژاپن در نظر گرفته شده است و فقط زمان لازم است تا برنامه نويسي به عنوان مزايا برنامه نويسي دانش پايه مانند زبان و فوايد برنامه نويسي رياضيات ژاپني شناخته شود. با گسترش اينترنت اشيا ، کسب و کارها بيش از هر زمان ديگري به مهارت برنامه نويسي نياز دارند. نه تنها تکنسين ها ، بلکه فروشندگان و بازارياب ها براي درک و بهبود خدمات به دانش برنامه نويسي نياز دارند. مسلم است که در آينده مکان هاي بيشتري براي استفاده از مهارت هاي برنامه نويسي در تجارت وجود خواهد داشت و يادگيري نه تنها نسلي که آموزش مدرسه مي بينند بلکه نسل والدين آنها نيز مفيد است.


نيازهاي برنامه نويس در حال رشد


برنامه نويسي که دولت ايالات متحده نيز بر فوايد برنامه نويسي روي آن تمرکز خواهد کردتعداد مهندسان فناوري اطلاعات در ايالات متحده (NPO Code.org)گفته مي شود که برنامه نويسان در سراسر جهان کمبود دارند ، اما بياييد ببينيم که آنها واقعاً به چه ميزان کمبود دارند.


در ايالات متحده پيش بيني مي مزايا برنامه نويسي شود فوايد برنامه نويسي تعداد مهندسان IT از جمله برنامه نويسان در حدود 700000 نفر در سال 2017 و 1 ميليون نفر در سال 2020 باشد. به همين ترتيب ، کمبود منابع انساني در شرکت هاي ژاپني جدي است


در اين شرايط ، ارزش منابع انساني با مهارت برنامه نويسي به طور پيوسته در حال افزايش است. در ايالات متحده ، پس از گذراندن يک دوره 10 هفته اي مبتدي مزايا برنامه نويسي در يک آموزشگاه برنامه نويسي ، 71? از مردم پيشنهاد کاري با درآمد متوسط ??سالانه 7.9 ميليون ين دريافت کردند.


دولت ايالات متحده همچنين فوايد برنامه نويسي رسماً برنامه نويسي را تشويق مي کند ، زيرا بسياري از شرکت هاي فناوري اطلاعات از جمله دره سيلي وجود معايب برنامه نويسي دارند که در مدت زمان کوتاهي زندگي مردم را تغيير داده اند.


ژاپن بهترين زمان براي يادگيري در حال حاضر است


در ژاپن ، تعداد فزاينده اي از مزايا برنامه نويسي شرکت ها حتي افراد کم تجربه در صنعت فناوري اطلاعات را براي جبران کمبود برنامه نويس و اتخاذ روشي براي يادگيري مهارت هاي برنامه نويسي از طريق تمرين استخدام مي کنند.


در حال حاضر فوايد برنامه نويسي ، به دليل تقاضا براي توسعه زيرساخت ها براي بازي هاي المپيک توکيو ، نياز برنامه نويسان در حال افزايش است و مي توان گفت که اين يک زمان يادگيري مناسب براي کساني است که مي خواهند برنامه نويسي را ياد بگيرند و از آن در تجارت خود استفاده کنند.


زبانهاي برنامه نويسي کودکان و نوجوانان

برنامه نويسي را ياد بگيريد

Codecademy براي يادگيري برنامه نويسي

برنامه هاي افزودني برنامه نويسي

زبان برنامه نويسي پايتون

برنامه هاي برنامه نويسي اندرويد براي کودکان

چرا همه کودکان بايد برنامه نويسي ياد بگيرند

برنامه ,نويسي ,، ,فوايد ,مي ,حال ,برنامه نويسي ,فوايد برنامه ,در حال ,مزايا برنامه ,ايالات متحده ,فوايد برنامه نويسي ,مزايا برنامه نويسي ,مهارت برنامه نويسي ,دولت ايالات متحده

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
هر چی که بخوای minocomputeri venoshonarf simorghbrparvaz آموزش يوتيوب tripunonka sepfath7 مطالب اینترنتی ۞بزرگترین سایت دانلود فارسی ۞ Steven's notes