چه چيزي باعث جذابيت دوره هاي آموزشي کودکان پايتون مي شود؟


پايتون براي کودکان مزاياي بي شماري را در اختيار شما قرار مي دهد که نبايد منکر پروتيز خود شويد. رويارويي کودکان با زمينه مهم برنامه نويسي در سنين پايين مي تواند به آنها در انتخاب تحصيل و مسير شغلي بيشتر کمک کند. از اين طريق آنها نه تنها براي انتخاب شغل آينده خود الهام مي گيرند و خلاقيت خود را ارتقا مي بخشند ، بلکه ممکن است علاقه جديد خود را نيز پيدا کنند.


 


پايتون براي بچه ها چيست


ايده پايتون براي کودکان اين است که اين زبان برنامه نويسي جهاني را به کودکان نزديک کند.


اگر مي خواهيد توضيح دهيد که چرا اين يک مفهوم خوب است ، ابتدا بايد توضيح دهيد که چرا برنامه نويسي در وهله اول منطقي است. از يک طرف ، برنامه نويسي خلاقيت خود را به نمايش مي گذارد و به شما فرصت ايجاد چيزي را مي دهد که از هيچ به وجود آمده است. از طرف ديگر ، کودکان مي توانند ايده هاي خود را پياده کنند ، داستان هاي اختراعي را تعريف کنند و دنياي خود را بسازند.


 


چرا پايتون براي بچه ها؟


Python


براي کودکان داراي ويژگي هاي خاصي است که مي تواند به ويژه براي مبتديان برنامه نويسي مفيد باشد. اول اينکه ، خواندن پايتون براي کودکان نسبتاً آسان است ، خصوصاً در مقايسه با ساير زبانهاي برنامه نويسي. دوم ، يک "پوسته تعاملي" وجود دارد که مي توان برنامه ها را در آن وارد کرد تا نحوه کار آنها را ببيند. و سوم ، بريگز توضيح مي دهد ، برخي از ويژگي هاي اين زبان وجود دارد که روند يادگيري را بسيار آسان مي کند و با آنها مي توانيد به سرعت انيميشن هاي ساده و بازي هاي خود را بسازيد. به عنوان مثال ، اين ماژول هاي مختلفي مانند ماژول"Tkinter" است که با استفاده از آنها مي توانيد به راحتي گرافيک ها و انيميشن هاي پيچيده اي ايجاد کنيد. ماژول "لاک پشت" نيز يکي از اين ماژول ها است.


 


لاک پشت پايتون


برخي از افراد احتمالاً مي پرسند: "لاک پشت پايتون چيست؟" اين يک ماژول در زبان برنامه نويسي است. اين از Turtle Graphics الهام گرفته شده است ، که در اوايل دهه 1960 به زبان لوگو ماشين قديمي استفاده مي شد. لاک پشت پايتون به ويژه براي قابل فهم تر شدن پايتون براي کودکان و آموزش اصول برنامه نويسي به آنها بسيار مفيد است. زيرا مخصوص يادگيري طراحي شده است. شما مي توانيد طيف گسترده اي از شکل ها و الگوها را با رنگ هاي روشن روي صفحه بکشيد. به عنوان مثال ، اين برداشت ها بيش از رديف هاي طولاني کد ، کودکان کوچکتر را مجذوب خود مي کند.


 


https://www.sivakids.de/python-kinder/


 


زبانهاي برنامه نويسي کودکان و نوجوانان

برنامه نويسي را ياد بگيريد

Codecademy براي يادگيري برنامه نويسي

برنامه هاي افزودني برنامه نويسي

زبان برنامه نويسي پايتون

برنامه هاي برنامه نويسي اندرويد براي کودکان

چرا همه کودکان بايد برنامه نويسي ياد بگيرند

مي ,، ,برنامه ,کودکان ,نويسي ,پايتون ,برنامه نويسي ,خود را ,براي کودکان ,پايتون براي ,مي دهد ,زبان برنامه نويسي

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
ساخت برنامه اندرویید اختصاصی فروت آنلاین center of export Iranian fruit market دریافایل سایت تفریحی مطالب اینترنتی grounworkwitspods negarehtabiatc chilleracturers zist22