يک بستر تا حدودي ناشناخته در زمينه آموزشي ، اما با تجربه زيادي در حرفه اي ترين بخشهاي برنامه نويسي. Treehouse به دنياي آنلاين روي مي آورد تا به ما بياموزد تا از طريق دوره هاي مختلفي که به طور مداوم به روز مي شوند و همچنين با کتابخانه کاملي از فيلم ها برنامه نويسي کنيم که هر عنصر برنامه نويسي را گام به گام توضيح مي دهد. اين شامل راهنماهايي براي يادگيري نحوه ايجاد و طراحي يک صفحه وب ، يادگيري زبانهاي عمومي يا عمومي براي برنامه ريزي برنامه هاي خود براي تلفن همراه و رايانه لوحي است. اين يک سرويس اشتراک ماهانه است اما يک هفته رايگان ارائه مي دهد بنابراين مي توانيد آن را کاملاً آزمايش کنيد.


 


کدبرايت


Coderbyte بستري براي يادگيري زبان هاي مختلف برنامه نويسي (جاوا اسکريپت ، پايتون ، روبي و ديگران) است و علاوه بر اين ، شامل چالش هاي برنامه نويسي و متنوع ترين است. آنها نه تنها به دنبال يادگيري برنامه ريزي به روشي سرگرم کننده (که از "چالش ها" چنين چيزي را دوست ندارد) ، بلکه همچنين براي رسيدگي به ساير مسائل فني و همچنين ساير کنجکاوي ها هستند. براي تقويت مفاهيم يا يادگيري زبانهاي جديد ايده آل است.


 


Codecademy


Codecademy براي يادگيري برنامه نويسي


اين يکي از پلتفرم هاي عالي است ، Codecademy به شما امکان مي دهد برنامه ريزي تعاملي را بياموزيد. اين يک سري مشکلات را پيشنهاد مي کند که ما بايد از طريق برنامه نويسي ، نوشتن کد مستقيم در مرورگر ، آنها را حل کنيم. اين وب سايت خواهد بود که تأييد مي کند خوب است ، يا اگر چيزي وجود دارد که ما بايد قبل از ادامه آن را اصلاح کنيم. آنها زبان هاي خاصي (PHP ، Python ، Ruby) يا بسته هايي با چندين زبان مرتبط به هم ارائه مي دهند.


 


Code.org


آموزش Minecraft - Code.org


اگر مي خواهيد شروع کنيد ، Code.org بايد يکي از اولين مکانهاي بازديد باشد. آموزشهايي براي شروع برنامه نويسي که توسط اين سازمان غير انتفاعي تبليغ مي شود - و با موفقيت و تحرک فراوان ، مثلاً با "ساعت کد". از اولين گام ها در دنياي برنامه نويسي با آموزش هاي هدايت شده و بسيار ساده ، تا اولين ساخت و سازها و جزئيات که تا حدودي پيچيده تر هستند و مطالب زيادي هم براي والدين و معلمان و هم براي بچه هاي کوچکتر از سن وجود دارد. هفت


 


 


خراشيدن


براي يادگيري رمزگذاري خراش دهيد


Scratch احتمالاً بهترين ابزار شناخته شده از همه مواردي است که ما در اينجا به آن اشاره مي کنيم و تأثير آن بر دنياي آموزشي بسيار چشمگير است. وب سايت آن نه يک آموزش يا راهنما براي دنبال کردن گام به گام بلکه يک برنامه کامل است که امکانات آن تقريباً بي پايان است. به نفع آن جامعه عظيمي است که پيشنهاد محتوا و همچنين کمک رسمي با منابع براي انواع مختلف را مي دهد. اگر حتي مطالب بيشتري مي خواهيد ، جمعه ها پروژه هاي Scratch ما را امتحان کنيد ، جايي که ما ايده ها و پيشنهادات مختلفي را براي استفاده از اين نرم افزار ترکيب مي کنيم.


 


https://www.educaciontrespuntocero.com/recursos/programacion/herramientas-online-aprender-programar/


زبانهاي برنامه نويسي کودکان و نوجوانان

برنامه نويسي را ياد بگيريد

Codecademy براي يادگيري برنامه نويسي

برنامه هاي افزودني برنامه نويسي

زبان برنامه نويسي پايتون

برنامه هاي برنامه نويسي اندرويد براي کودکان

چرا همه کودکان بايد برنامه نويسي ياد بگيرند

، ,برنامه ,مي ,نويسي ,يادگيري ,يک ,برنامه نويسي ,که ما ,مي دهد ,براي يادگيري ,يادگيري برنامه ,براي يادگيري برنامه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
دانلود بازی و برنامه اندروید - ایرانی روید وبلاگ به روز و تخصصی ویلاهای ایران و جهان lavazemezanashoie ticketairplane مطالب اینترنتی classic-film دلمشغولیهای زنی در آستانه چهل سالگی عروس خانم Wholesale NHL Pittsburgh Penguins Jerseys: The Favorite of Many Sports Fans. فروشگاه اینترنتی ساعت فروش