يک زبان خاص ، اما با بسياري از سرگرمي هاي پشت سر آن   . Rubymonk بستري براي يادگيري روبي است ، يکي از زبانهاي پرکاربرد در جهان امروز. آنها سه سطح را ايجاد مي کنند که از دشواري کمتر به مشکل بيشتري مي رسند و بسياري از چالش ها و مشکلات بايد مستقيماً در مرورگر حل شوند. يکي ديگر از مزاياي آن کاملا رايگان بودن آن است که مي توانيم در آن درس هاي بيشمار و بدون عقب ماندگي هاي مالي بزرگ بياموزيم.


Codeavengers


انتقام جويان کد


گيميفيکيشن بيشتر از دست Code Avengers ، يک پلت فرم نسبت به سايرين اما با پتانسيل بسيار زياد کاهش يافته است. اين کتاب داراي آموزشهاي مربوط به زبانها (جاوا اسکريپت ، HTML / CSS) و سپس در مورد دسته بندي هاي برنامه نويسي است ، مانند نحوه ايجاد بازي هاي ويديويي ، صفحات وب يا انواع ديگر برنامه ها. آنها ادعا مي کنند که بيش از 200 ساعت دوره و کد دارند. خصوصاً جالب توجه ، امکاناتي براي خانواده ها و مدارس با هدف کار با گروه هايي از دانش آموزان است.


 


Codecombat


codecombat-ss


بازي اي را تصور کنيد که در آن يک شخصيت را مديريت مي کنيد و براي به دست آوردن اسلحه ، زره پوش و ساير موارد ، بايد مراحل . حل چالش هاي برنامه نويسي را پشت سر بگذاريد. اين Codecombat است ، که با دوز خوبي از گيميفيکيشن ، يادگيري برنامه نويسي را به روشي ساده و جذاب پيشنهاد مي کند. با چندين زبان موجود (پايتون ، جاوا اسکريپت ، لوآ و .) بيشتر از يک آموزش بازي ويديويي دارد ، اما بسيار خوب کار مي کند.


 


برنامه نويس


برنامه نويس برنامه نويسي را ياد بگيريد


دوره ها ، چالش ها و پروژه ها در Programmr ، يک بستر چند رشته اي با انواع بسيار متنوعي از زبانهاي موجود براي کشف. آنها تضمين مي کنند که هر دوره بيش از 100 مثال و تمرين دارد که ما بايد آنها را براي يادگيري و پيشرفت در سطح بعدي تکميل کنيم ، همه از طريق يک ويرايشگر کد بسيار کامل ، جذاب و بصري.


 


ابي را براي يادگيري کدگذاري کد کنيد


«تمرين ، تمرين و تمرين!» نحوه ارايه Code Abbey است ، «ابي» براي يادگيري برنامه ريزي بر اساس حل چالش ها ، که از کمتر به بيشتر مي رود. ما با اضافه کردن دو عدد شروع خواهيم کرد و با انواع مختلفي از ده زبان موجود مانند پايتون ، C ، جاوا يا PHP و بسياري ديگر ، کار را به پايان خواهيم رساند. چيزي به سبک پروژه اويلر اما چالش ها و پيشنهادهاي ديگر براي يادگيري برنامه ريزي.


 


https://www.educaciontrespuntocero.com/recursos/programacion/herramientas-online-aprender-programar/


 


 

زبانهاي برنامه نويسي کودکان و نوجوانان

برنامه نويسي را ياد بگيريد

Codecademy براي يادگيري برنامه نويسي

برنامه هاي افزودني برنامه نويسي

زبان برنامه نويسي پايتون

برنامه هاي برنامه نويسي اندرويد براي کودکان

چرا همه کودکان بايد برنامه نويسي ياد بگيرند

، ,مي ,ها ,برنامه ,يادگيري ,چالش ,براي يادگيري ,برنامه نويسي ,است ، ,نويسي را ,چالش ها ,براي يادگيري برنامه

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
کتابخانه عمومی شهید باهنر کرمان دانلود کده googlestore کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان رستم(یک دنیاکودکی) مقالات دانشجویی و دانش آموزی ناز گل هدیه هر چی که بخوای دانلود تمامی برنامه های اموزش سیم کشی kalaverat سه دختر عاشق